A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" Станишівської сільської ради

Перелік медичних послуг з надання ПМД в КНП «АЗПСМ» Станишівської сільської ради відповідно до наказу МОЗ України 19.03.2018 №504

  1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я (вимірювання АТ, пульс, пульсоксиметрія, глюкозметрія, термометрія, електрокардіографія, пікфлуометрія – вимірювання дихальних об’ємів. Оцінка загального серцево-судинного ризику за шкалою SCORE, вимірювання зросту та ваги, швидкі тести на ВІЛ, Вірусний гепатит, вагітність, тропоніни, та на антигени COVID – 19)

Заключено договір з КНП «Житомирської багатопрофільною опорною лікарнею» на предмет безкоштовного обстеження (Загального аналізу крові).

Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.

  1. Динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями (супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами), що включає комплекс діагностичних та лікувальних втручань, які передбачені галузевими стандартами.
  2. Надання в межах ПМД невідкладної медичної допомоги у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, якщо такий розлад стався під час прийому пацієнта лікарем з надання ПМД та якщо пацієнт не потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
  3. Направлення відповідно до медичних показань пацієнтів, які не потребують екстреної медичної допомоги, для надання їм вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
  4. Взаємодія з надавачами вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта.
  5. Проведення обов’язкових медичних втручань щодо пацієнтів з наявними факторами ризику розвитку окремих захворювань.
  6. Проведення профілактичних втручань, що включає: вакцинацію відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень; підготовлення та надсилання повідомлень про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення; проведення епідеміологічних обстежень поодиноких випадків інфекційних хвороб.
  7. Надання консультативної допомоги, спрямованої на усунення або зменшення звичок і поведінки, що становлять ризик для здоров’я (тютюнокуріння, вживання алкоголю, інших психоактивних речовин, нездорове харчування, недостатня фізична активність тощо) та формування навичок здорового способу життя.
  8. Динамічне спостереження за неускладненою вагітністю та (у разі потреби) направлення до лікаря акушера-гінеколога закладу вторинної медичної допомоги.
  9. Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною.
  10. Надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта та його потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; призначення наркотичних засобів та психотропних речовин відповідно до законодавства, включаючи оформлення рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом; координацію із забезпечення медичних, психологічних тощо потреб пацієнта.
  11. Направлення пацієнтів відповідно до медичних показань для надання їм паліативної допомоги в обсязі, що виходить за межі ПМД.
  12. Призначення лікарських засобів та медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.
  13. Ведення первинної облікової документації, оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть
  14. Надання безкоштовних фізіотерапевтичних процедур:
  • лазеротерапії в АЗПСМ с. Зарічани та с.Ліщин
  • магнітотерапії в АЗПСМ с. Зарічани, Станишівка, Лука, Ліщин,
  • ультразвукова терапія в с.Зарічани, Ліщин, Лука, Піски
  • УВЧ терапія
  • Інгалятори
  • Кисневі концентратори

 

#ЯПАЦІЄНТ Екстренна медична допомога: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Надання екстреної медичної допомоги є безоплатним для пацієнта: при зверненні телефоном за номером 103 або при зверненні до пункту базування бригад, на місці події, а також під час транспортування пацієнта, який потребує медичного супроводу до медзакладу або між ними. Швидка допомога не приїде лише для того, щоб виміряти тиск чи порекомендувати жарознижуючий засіб. Не приїде щоб виконати функцію таксі та відвезти людину, яка в змозі самостійно дістатися до лікарні. Але швидка допомога обов’язково приїде до людини, яка потребує невідкладної допомоги. Зокрема при: ✅ знепритомленні; ✅ судомах; ✅ раптових розладах дихання; ✅ раптовому болю у ділянці серця; ✅ блювоті кров’ю та зовнішній кровотечі; ✅ гострому болю у черевній порожнині; ✅ ознаках гострих інфекційних захворювань; ✅ порушенні мовлення, слабкості у кінцівках, що виникли раптово; ✅ гіпо- та гіперглікемічних комах; ✅ гострих психічних розладах, що загрожують життю і здоров’ю пацієнта та/або інших осіб; ✅ усіх видах травм - пораненнях, переломах, вивихах, опіках, важких забоях, травмах голови; ✅ ураженні електричним струмом, блискавкою, теплових ударах, переохолодженні, асфіксії всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи, удушення); ✅ ушкодженнях під час надзвичайних ситуацій - дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо; ✅ отруєннях, укусах тварин, змій, павуків та комах тощо; зовнішній кровотечі анафілактичних реакціях, спричинених різними чинниками; ✅ порушеннях нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо). Щоб отримати допомогу потрібно викликати «швидку» за номером 103, або це мають зробити близькі, рідні, оточуючі (якщо мова йде, наприклад, про ДТП). Пацієнт отримає екстрену меддопомогу без декларації з лікарем та без направлення від нього.

09:57 18.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи Задоволені Ви наданням медичної допомоги?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування